שבויים בזמן
שבויים בזמן
 מחיר מחירון 50.00
 מחיר לפריט 50.00
לקנייה עכשיו לחץ כאן
  שבויים בזמן
ספר הרפתקאות, לילדים בגיל 9-12.
 
  "המשוגע שוב בארץ", אמרה אמא.
  כך מתחיל סיפור הרפתקאות מופלא, המדלג בפראות מאירוע לאירוע על פני ההיסטוריה של ירושלים.
  גלעד הוא ילד ירושלמי. "המשוגע" הוא ג'ייק, בן דודו של אביו, דוקטור להיסטוריה שכל תגלית ארכאולוגית קלה מקפיצה אותו מיד לירושלים.
  יחד נקלעים שניהם למסע מטורף בזמן. הם מוטלים מאירוע דרמטי אחד למשנהו, החל מכיבוש ירושלים בידי דוד המלך ועד להחרבתה על ידי הבבלים.
  "הרֶשע הוא שהביא אתכם והוא שנודד איתכם מזמן לזמן וממקום למקום", אומר להם נתן הנביא. "בכל פעם שאתם עוברים מתקופה לתקופה, הרשע עובר איתכם, ובכל פעם שאתם מנסים
  לחזור לזמנכם, הוא סוחב אתכם חזרה אל זמנים אחרים, זמנים המספקים לו כר לפעולה".
 
  נבואות, לחשים, מערבולות זמן וכוחות אפלים. ארבע מאות ועשרים שנים דחוסות, ביום אחד עם ג'ייק. ההיסטוריה מעולם לא נראתה מלהיבה כל כך.
 
  את הספר "שבויים בזמן" התחלתי לכתוב בשביל הילדים הפרטיים שלי בבית. עד שיום אחד דיברתי עם אביבה, חברה טובה ואמא של גלעד זכרונו לברכה.
  גלעד סרי היה עלם חמודות, שגדל בביתם של אביבה ויוסי, הוריו, בקרני שומרון.
  הוא היה נער ערכי, חדור אידאלים ואהוב על חבריו וכמו לנערים רבים בגילו, היו גם לו אהבות רבות. 
  שתי אהבות מיוחדות, שהיו לו לגלעד, היו אהבתו לארץ ישראל ואהבתו לתנ"ך. המגורים בהרי השומרון, שבהם התרחשו כל כך הרבה מסיפורי התנ"ך, היו לו כר נרחב לאהבותיו.
  גלעד נפל בעת שירותו הצבאי והותיר אחריו חלל גדול בלב כל מי שהכיר אותו. כחבר של הוריו, ליוויתי אותם לאורך השנים הכואבות שלאחר מותו וחלקתי איתם גם שמחה וגם צער.
  באחד הימים שוחחנו, אביבה ואני, על עניינים שונים ובדרך אגב סיפרתי לה כי אני כותב סיפור הרפתקאות, על ילד שיוצא למסע בעקבות סיפורי התנ"ך. אביבה הביטה בי בחיוך המיוחד שלה
  ואמרה, "בעצם, אתה כותב ספר על גלעד".
  וכך, קיבל גיבורו של הסיפור את שמו של גלעד, נער שחייו היו הרפתקה אחת גדולה בשבילי התנ"ך. הרפתקה קצרה מדי, שנחתכה בתאונת אימונים מרה ונוראה.
  ובכל פעם שתקראו על הרפתקאותיו של גלעד שבספר, ובדמיונכם יתעוררו לחיים גיבורי התנ"ך, יחיה גם גלעד האמתי בלבכם, עוד קצת.


להזמנת ספרים בודדים - לחץ על הקישור בראש הדף